Ikona wiadomości

Telefon

+48 22 722 96 53

E-mail

szkola-starebabice@wp.pl

You Can Sing

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

You Can Sing

You Can Sing – wyniki koncertu finałowego

Kategoria klas 3-5

1. Weronika Tłuchowska – SP w Starych Babicach

2. Michalina Cuprzyńska- SP w Zielonkach Parceli

3. Aleksandra Niżnik- SP w Starych Babicach

Wyróżnienia

Borys Halbiniak-Skorupski –Szkoła Podstawowa Edujoy w Kaputach

Michalina Cuprzyńska- SP w Zielonkach Parceli (za szczególne zdolności językowe)

Kategoria klas 6-8

1.Michalina Furgał- SP nr 1 Ożarów Mazowiecki

2. Antonina Jancewicz- SP w Płochocinie

3.Aleksandra Rajczak- SP nr 3 w Błoniu

Wyróżnienia

Dominik Łuczaj- SP nr 1 w Błoniu

Maja Warda- SP nr 1 w Łomiankach

Dodatkowo dwie uczestniczki otrzymały zaproszenie do nagrania piosenki w studio przez Członka Jury, Radosława Kordowskiego:

Natalia Przybysz- SP w Płochocinie

Michalina Bodzak- SP w Zielonkach Parceli

————————–

18 marca 2024r.

WYNIKI PRZESŁUCHAŃ

 

Do występów w koncercie finałowym Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej  „YOU CAN SING”, który odbędzie się w 6 kwietnia 2024r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach Parceli zakwalifikowani zostali:

Grupa wiekowa (klasy: 3-5)
1. Cuprzyńska Michalina (Szkoła Podstawowa im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach Parceli)
2. Gębala Hanna (Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab w Starych Babicach)
3. Halbiniak – Skorupski Borys (Szkoła Podstawowa EDUJOY w Kaputach)
4. Kołomańska Maja (Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach)
5. Krysiuk Marcel (Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach)
6. Krzywosz Helena (Szkoła Podstawowa nr 2 w Ożarowie Mazowieckim)
7. Langa Michalina (Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach)
8. Niżnik Aleksandra (Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach)
9. Stadnik Lena (Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 61 PRO FUTURO)
10. Tłuchowska Weronika  (Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach)
Grupa wiekowa (klasy: 6-8)
1.Furgał Michalina (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim)
2. Gajewska Julia (Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab w Starych Babicach)
3. Jancewicz Antonina (Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Płochocinie)
4. Łuczaj Dominik (Szkoła Podstawowa nr 1 w Błoniu)
5. Przybysz Natalia (Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Płochocinie)
6. Quiñones-Kulisz Emilia (Szkoła Podstawowa KOLUMBUS w Błoniu)
7. Rajczak Aleksandra (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Błoniu)
8. Suchecki Kacper  (Szkoła Podstawowa im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach Parceli)
9. Tomalik Aleksandra (Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab w Starych Babicach)
10. Warda Maja (Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach)
11. Wasiluk Alicja  (Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach)
12. Włodarkiewicz Maja (Zespół Szkół STO)
Gratulujemy i życzymy powodzenia w czasie finału w dniu 6 kwietnia 2024
Organizatorzy YCS

———————————————————————————————————————–

ZGŁOSZENIA YOU CAN SING

*** 1-29. lutego 2024 ***
Zapraszamy wszystkich uczniów 3-8 do udziału
w Powiatowym Konkursie You Can Sing 2024
link do zgłoszeń jest aktywny w dniach 1-29 lutego

———————————————————————————————————————–

 

REGULAMIN:

YOU can sing Regulamin 2024 powiatowy

——————————————————————————————————————————————————–

Kto od 2017 roku choć raz zetknął się z Konkursem Piosenki Anglojęzycznej „YOU can sing” zgodzi się że jest to projekt wyjątkowy! Od sześciu już edycji prezentuje utalentowanych młodych wokalistów i zachęca ich do próbowania swoich sił na scenie. Organizacja konkursu jest wyzwaniem, okazją do współpracy z innymi nauczycielami, wykładowcami uczelni artystycznych i aktywnymi zawodowo artystami, którzy zasiadają w jury nadając konkursowi wyjątkowy charakter i rangę.  Dla nas jako organizatorów „YOU can sing” jest, nade wszystko, niezwykle budującym przeżyciem.

Konkurs w 2023 roku jest adresowany do uczniów szkół podstawowych na terenie całego Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Rozwój inicjatywy wspierają Wójt Gminy Stare Babice, Sławomir Sumka, oraz Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Jan Żychliński.

Z radością zawiadamiamy, że Konkurs YOU CAN SING został wpisany przez Kuratorium Oświaty na oficjalną listę konkursów, które mogą być uwzględniane przez dyrektora szkoły jako szczególne osiągnięcie i wpisywane na świadectwie ukończenia szkoły.

Regulamin konkursu do pobrania znajduje się poniżej.

Bieżące informacje oraz materiały z poprzednich edycji są dostępne na profilu https://www.facebook.com/YCS.WarszawaZachod

Archiwalne zdjęcia, artykuły i materiały dotyczące poprzednich edycji:
http://archiwum.starebabice.nowoczesnyurzad.pl/pl/news/you-can-sing-ju%C5%BC-po-raz-czwarty.html
http://archiwum.starebabice.nowoczesnyurzad.pl/pl/news/yes-you-can-sing.html
https://babice24.pl/artykul/4-you-can-sing/642027
https://babice24.pl/artykul/iii-you-can-sing/435708

REGULAMIN:

YOU can sing Regulamin 2024 powiatowy

——————————————————————————————————————————————————–

MATERIAŁY ARCHIWALNE

Przedstawiamy wyniki koncertu finałowego YOU CAN SING 2023

Laureaci w kategorii klas 6-8
1. Helena  Bek
2. Laura Płeszka
3. Tereza Branovska

Wyróżnienie
Antonina Biele
Rafał Stachelek

Laureaci w kategorii klas 3-5
1. Klara Hall
2. Oliwia Kikiela
3. Michalina Furgał

Wyróżnienie 
Antonina Jancewicz

Dziękujemy że byliście z nami!

———————————————————————————————————————–

YOU CAN SING

UCZESTNICY ZAKWALIFIKOWANI DO KONCERTU FINAŁOWEGO

Nie jest to lista rankingowa ale kolejność występów:

1.       Rafał Stachelek – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach

2.       Oliwia Kikieła  – im. Wandy Rutkiewicz w Duchnicach                      

3.       Michalina Furgał  – Edujoy                     

4.       Amelia Dubaj – Szkoła Podstawowa im. gen. M. Zaruskiego w Zielonkach Parceli                        

5.       Helena Bek – im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach                                  

6.       Tereza Branovska  – im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach

7.       Antonina Jancewicz  – Szkoła Podstawowa w Płochocinie                         

8.       Natalia Przybysz – SP w Płochocinie 

9.       Marcel Krysiuk – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach                                  

10.    Weronika Tłuchowska – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach               

11.    Helena Krzywosz- Szkoła Podstawowa nr 2 w Ożarowie Mazowieckim                               

12.    Klara Hall  – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach              

13.    Maja Warda – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach

14.    Laura Płeszka – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach                                  

15.    Antonina Biele – Szkoła Podstawowa nr 3 w Łomiankach                                   

16.    Matylda Kalisz – ZSP im. M. Kopernika w Nowej Wsi                        

17.    Hanna Balcerzak – Szkoła Podstawowa w Izabelinie                             

18.    Adam Grzybowski  – im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach

19. Natalia Gajda – im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach

———————————————————————————————————————-

YOU CAN SING – KONCERT FINAŁOWY

 

 —————————————————————————————————————————–

Przedstawiamy wyniki koncertu finałowego YOU CAN SING 2023

Laureaci w kategorii klas 6-8
1. Helena  Bek
2. Laura Płeszka
3. Tereza Branovska

Wyróżnienie
Antonina Biele
Rafał Stachelek

Laureaci w kategorii klas 3-5
1. Klara Hall
2. Oliwia Kikiela
3. Michalina Furgał

Wyróżnienie 
Antonina Jancewicz

Dziękujemy że byliście z nami!

———————————————————————————————-

 

Szybkie menu

Rekrutacja

Rekrutacja na rok 2024/25

Wymagane dokumenty i terminy rekrutacji na rok szkolny 2024/25

Notes

Organizacja roku 2023/24

Zobacz jak zaplanowany i zorganizowany został rok szkolny 2023/24

Tablica informacyjna

Godziny otwarcia
Świetlica
07:00 - 17:00
Biblioteka
08:10 - 15:00
Opieka pielęgniarska
08:00 - 10:00
Godziny otwarcia
Świetlica
07:00 - 17:00
Biblioteka
08:10 - 15:00
Opieka pielęgniarska
08:00 - 10:00
Godziny otwarcia
Świetlica
07:00 - 17:00
Biblioteka
08:10 - 15:00
Opieka pielęgniarska
08:00 - 10:00
Skip to content