Ikona wiadomości

Telefon

+48 22 722 96 53

E-mail

szkola-starebabice@wp.pl

Pracownicy

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

Pracownicy Szkoły Podstawowej w Starych Babicach

Dorota Smolińska – dyrektor szkoły

Iwona Antoszkiewicz – wicedyrektor

Marzena Nowak– wicedyrektor

Dorota Radecka – wicedyrektor

 

JĘZYK POLSKI

Agnieszka Kunicka

Monika Loranty

Irmina Nożyńska

Grażyna Sawicka

Sylwia Witek

 

JĘZYK ANGIELSKI

Justyna Chuść

Natalia Frankiewicz

Monika Grabińska

Iwona Jaźwińska

Justyna Kogut

Kosyk Vasylyna

Anna Kozłowska

Marta Lasota

Agnieszka Metzgier

Suszko Justyna

Aneta Szerszeń

 

JĘZYK NIEMIECKI

Anna Krzesak

Anna Odachowska

Bogumiła Podlasek

 

MATEMATYKA, INFORMATYKA

Monika Adamczyk

Agnieszka Metzgier

Beata Paszkowska

Monika Staśkiewicz

Anna Wójtowicz

Górska Mariola

Justyna Kogut

Iwona Antoszkiewicz

 

BIOLOGIA, GEOGRAFIA, PRZYRODA

Agnieszka Dąbrowska

Dorota Radecka

 

Chemia

Krzysztof Kosterski

 

Fizyka

Jolanta Siwiec

 

HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Izabella Kurowska Brandenburska

Maciej Olpiński

Dorota Smolińska

Alicja Kowalczyk

 

PLASTYKA, TECHNIKA, DORADZTWO ZAWODOWE

Marta Szarwas – Stabińska

Barbara Bogdanowicz-Wójcik

 

MUZYKA

Mirosława Kwiatkowska

Ewa Smoniowska-Dżyga

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Piotr Błaszczyk

Magdalena Cacko

Piotr Paziński

Piotr Płeszka

Jakub Posadzy

Katarzyna Twardowska

 

RELIGIA

Henryka Andrzejewska

Maciej Olpiński

Tomasz Paśko

Marina Sakowska

Mariusz Zaorski

 

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Daniela Kwiatkowska

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Grażyna Baran

Bożena Kacprzyk

Ewa Przepadło

Olga Radchenko

Elżbieta Romańczuk

Agnieszka Skiba

Agnieszka Szymajda

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Barbara Bakalarska

Jolanta Buława

Dorota Dunder

Jolanta Gumółka

Aneta Janczewska

Paulina Krasowska

Katarzyna Langa

Anna Lipińska

Beata Michalska

Monika Pniewska

Olga Puzanów

Barbara Turbiarz

Iwona Wiśniewska

Anna Włodarska

Iwona Załuska

 

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

Sylwia Chorąży

Bożena Czerniakowska

Ewelina Kaczmarska-Dinh

Beata Kłódkiewicz

Lach Jolanta

Aleksandra Mańko

Anna Paszkowska-Stępniak

Olga Rabiej

Paulina Sobczak

Ewa Stachowicz

Monika Wietrzykowska

 

ŚWIETLICA

Klaudia Bałtrukiewicz

Alicja Czołpińska

Anna Dąbrowska

Klaudia Głowacka

Izabella Gołębiowska

Katarzyna Kafarska

Malwina Perlińska

Monika Skorupska

Olga Szczepańska

Katarzyna Waśkiewicz

Valentyna Yavorskya

 

TERAPIA PEDAGOGICZNA

Renata Kusztal

Aleksandra Mańko

 

PEDAGOG

Renata Pamięta

 

PEDAGOG SPECJALNY

Katarzyna Kujawka

 

LOGOPEDA

Joanna Brunowska

Edyta Grzybowska

PSYCHOLOG

Barbara Dębska-Governatori

Jolanta Gołąb

 

 

 

Nasi nauczyciele:

Przepraszamy. W tej kategorii nie ma jeszcze żadnych informacji.

Szybkie menu

Rekrutacja

Rekrutacja na rok 2024/25

Wymagane dokumenty i terminy rekrutacji na rok szkolny 2024/25

Notes

Organizacja roku 2023/24

Zobacz jak zaplanowany i zorganizowany został rok szkolny 2023/24

Tablica informacyjna

Godziny otwarcia
Świetlica
07:00 - 17:00
Biblioteka
08:10 - 15:00
Opieka pielęgniarska
08:00 - 10:00
Godziny otwarcia
Świetlica
07:00 - 17:00
Biblioteka
08:10 - 15:00
Opieka pielęgniarska
08:00 - 10:00
Godziny otwarcia
Świetlica
07:00 - 17:00
Biblioteka
08:10 - 15:00
Opieka pielęgniarska
08:00 - 10:00
Skip to content